MOMENTS TO BE REMEMBERED

   Belirli mekanlarda, aynı pozlarla, aynı fotoğrafları çekmek yerine, her çekimin size özel olmasını, sizin hikayenizi yansıtmasını istiyorum. Bunun için öncesinde sizi tanımaya çok önem veriyorum. Böylelikle çekimde çok daha rahat oluyorsunuz ve birlikte eğlenerek o doğal kareleri yakalayabiliyoruz.

   SIK SORULAN SORULAR

   Çekim mekanı olarak nereleri kullanıyorsunuz?

   Her yaptığım çekimin size özel olmasını istiyorum. Aynı güne de başka çekim almadığım için, çekim türüne göre önerilerim olmakla beraber istediğimiz her yerde çekim yapabiliyoruz. İsterseniz tanıştığınız yerde, isterseniz balayında, isterseniz dağda tepede, isterseniz deniz kenarında :)

   Balayı çekimi yapıyor musunuz?

   Tabi ki ve çok da seviyorum. Hem gittiğiniz eşsiz güzellikteki yerlerde çekim şansımız oluyor hem de çekim için balayından erken dönmeniz gerekmiyor. Birlikte gezip, keşfedip, eğlenerek o anları fotoğraflamamız için 1 gününüzü bana ayırmanız yeterli.

   Çekimler ne kadar sürüyor?

   Dış çekim için yol vs. dışında minimum iki saatinizi ayırmanızı rica ediyorum. Önerim, çekimi, düğün gününden önce veya sonra hafta içi, ayrı bir gün yapmak. Böylelikle stressiz, rahat bir çekim yapma şansımız oluyor. Düğün sonrası olması durumunda gelinliğinizin kirlenme problemi de olmadığından mekan sınırımız da ortadan kalkmış oluyor. İstediğimiz yerde ve zamanda eğlenerek, keşfederek bir gün geçiriyoruz, üstelik muhteşem gün batımlarını da kaçırmadan.

   İlk danstan sonra organizasyon boyunca çekim yapıyor musunuz?

   Tam günlük çekimler organizasyon mekanında çıkışınız, ilk dansınız, varsa nikahınızla son bulmaktadır. İsterseniz sonrasında organizasyonun çekimi de yapılabilmektedir. Organizasyon çekimlerinde belgesel çekim yapılmaktadır.

   Fotoğraf teslimi nasıl oluyor, kaç fotoğraf teslim ediyorsunuz?

   Çekim tarihinizden ortalama bir ay sonra fotoğraflarınızı dijital olarak teslim ediyorum. Çekilen tüm fotoğrafların ham hallerini size veriyorum. Bunların dış çekimde ortalama 30, tam günde ise ortalama 50 adedinin ışık ve renk ayarları yapılmış oluyor.

   Tek başınıza mı çekim yapıyorsunuz?

   Fotoğraflarda bütünlük sağlama amacıyla genellikle tek başıma çekim yapıyorum.

   Albümü ne zaman teslim alabiliriz?

   Albüm istemeniz halinde, dijital fotoğraf teslimiyle beraber albüm taslağınız da gönderilir. Taslakta değişiklik isterseniz, istediğiniz değişiklikler yapılarak, sizden onay geldiğinde baskıya gönderilir. Baskı süresi, sezon yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber ortalama 1 aydır.
   Yani, albüm teslim tarihi size bağlıdır, ancak kararınızı aynı yıl içinde vermeniz gerekmektedir.

   Video çekimi yapıyor musunuz?

   Hayır, video çekimi talep etmeniz halinde beraber çalıştığım arkadaşlarıma yönlendiriyorum.

   Albümü daha sonra yaptırabilir miyiz?

   İstediğiniz zaman fotoğraflarınız albüme dönüştürülebilmektedir.

   Nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

   Talep ettiğiniz tarihin boş olması halinde, ücretin %50'sini kaparo olarak vererek, o gün için rezervasyon yaptırabilirsiniz.