Merhaba,

   1982, Bursa doğumluyum. Babamın fotoğraf merakı nedeniyle fotoğraf dergileri okuyarak, twin lens makinelerle oynayarak büyüdüm. Fotoğrafla hobi olarak ilgilenirken, 2006’da Uludağ Üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra, ajanslarda asistan olarak çalışmaya başladım. Önce tekstil sonra mobilya fotoğrafçılığı derken kendi işletmemi açma kararı verdim. Şimdi işini çok severek yapan şanslı insanlardan biriyim.

   Yeliz & Halim

   Hayat bazen doğru insanları çıkartır karşınıza :) Bizim de hayatımızın en özel gününün fotoğraflarını, en doğru insan çekti :) Tanıdığım ilk günden beri, bir gelin için fotoğrafçıdan daha fazlası oldu bana, her ayrıntı için fikir, her ayrıntı için yardımcı.. Hayalinizdeki düğün fotoğraflarından bahsedin yeter, o daha fazlasını yapacaktır. Nilüferi 1,5 senedir tanıyorum evet Nilüfer hanım demiyorum çünkü o sizi arkadaş, dost, kardeş gibi benimseyip bunu hissettirir.. Düğünümün üstünden 7 ay geçti ama hala bir isteğimde onu rahatlıkla ararım, yolum düşerse uğrarım, hiç usanmadan yardımcı olur, konuşur. Tecrübeli bir gelin olarak tavsiye ediyorum :) En özel gününüzde işinin ustasıyla olun ve o fotoğraflarınıza bakmaya doyamayın. Nilüfercim her şey için sonsuz teşekkürler.

   READ MORE

   Gökçe & Can

   Tüm heyecanlı ve mutlu anlarımızın vazgeçilmezi :) Çekim sürecinde bol eğlenceli, daima pozitif ve bu anları kadrajına inanılmaz bir şekilde yansıtıyor.

   READ MORE
   5
   /
   6